piątek, 6 stycznia 2017

Kochani Babcia i Dziadek

Powiem tak... w różnym wieku i w różnych wymiarach Babcia i Dziadek nabierają różnego znaczenia. Zawsze jednak jest to znaczenie wyjątkowe. Najpierw ja spędzałam dzieciństwo z dziadkami, przemiłe wspomnienia, niezastąpione. Ostatnio coraz częściej staram się pielęgnować resztki wspomnień, wyławiać szczegóły, przypomnieć sobie jak wyglądała Babcia, jak śmiał się Dziadek... to jest tylko moje :-) Teraz moi rodzice są Babcią i Dziadkiem, najlepszymi jakimi mogą, a ja pielęgnuję by Marta miała takie wspomnienia jak i ja. Na ile to możliwe, szkoda, że życie rozrzuca nas po kilometrach.. Szczęściarz kto ma Dziadków pod ręką.. :-) Pamiętajmy o nich, póki ich mamy, nie pozwólmy by zalęgło się w nich poczucie niepewności i zapomnienia. My też zostaniemy szczęśliwymi Dziadkami, czego każdemu z Was życzę!
2 komentarze:

  1. Pięknie napisałaś o dziadkach az mi sie lezka w oku zakrecila :( tak sie sklada ze rodzice moi i mojego meza mieszkaja daleko od nas.Kartki przepiękne, pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja mam!! Moją ukochaną, nacjcudowniejszą i najwspanialszą Babcię... Mamę mojego Taty... Blisko... Na szczęście... Jest jeszcze Dziadek, ale kontakt już nie ten...
    A kartki idealne na tę okazję proste i piękne...

    OdpowiedzUsuń